Створено: 26 серпня 2021

25 серпня відбулось засідання Оргкомітету Національного  конкурсу «Благодійна Україна», на якому було підведено підсумки Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» та проаналізовано результати і логістику його проведення на національному та регіональних рівнях.

Цього року організатори Конкурсу отримали 1132 конкурсні заявки, що є найвищим показником за всю історію проведення Конкурсу. Переможці Конкурсу та лауреати визначені у всіх 25 конкурсних номінаціях.

Регіональні церемонії нагородження переможців Конкурсу проведені в 10-ти областях (останній регіональний етап Конкурсу «Благодійна Одещина-2020»  відбудеться на початку вересня).

Разом з тим, Оргкомітет конкурсу ухвалив рішення про оголошення у середині вересня поточного року нового 15-го ювілейного Національного  конкурсу «Благодійна Україна», який планується провести у традиційному організаційному форматі.

Оргкомітет прийняв рішення за результатами обговорення підсумків Конкурсу, внести зміни і доповнення до діючого Положення про конкурс та оприлюднити його нову редакцію на офіційному сайті конкурсу.

Під час засідання Оргкомітету його учасники зазначили, що з метою масштабування параметрів Конкурсу існує об’єктивна потреба щодо пошуку нових партнерів Конкурсу як на національному, так і на регіональних рівнях. Тому Оргкомітет відкритий до конструктивних пропозицій як з боку партнерських благодійних фондів чи бізнесу, так і з боку державних інституцій.
 

 

Українська

  • Про конкурс
  • Номінації

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

Детальніше...

ДЯКУЄМО НАШИМ ДРУЗЯМ І ПАРТНЕРАМ!

            

      

Постійні нформаційні партнери              Інформаційні партнери